POLANA A10t

alkaliczny pianowy preparat odtłuszczający

ZASTOSOWANIE

Środek POLANA A10t jest przeznaczony do mycia w zakładach przemysłowych urządzeń, instalacji, form, pojemników i silników zabrudzonych olejem lub tłuszczem pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.

WŁAŚCIWOŚCI

SKŁAD

Alkalia, związki kompleksujące, anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne.

DAWKOWANIE

W pełnym zakresie stężeń od 1,0% roztworu wodnego do koncentratu, w zależności od rodzaju zabrudzenia.

Zalecane stężenia:

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem środek należy wymieszać poprzez wstrząśnięcie. Preparat i jego roztwory wodne nanosić przy pomocy urządzeń pianotwórczych (tj. wytwornica piany, pistolet pianowy, myjka ciśnieniowa).Spryskaną powierzchnię pozostawić do spenetrowania zanieczyszczenia na 10-15 min. Następnie spłukać wodą . Stosowanie preparatu w podwyższonej temperaturze podnosi skuteczność i szybkość mycia oraz pozwala na obniżenie stosowanych stężeń.

DAWKOWANIE

Przed użyciem środek należy wymieszać poprzez wstrząśnięcie. Preparat i jego roztwory wodne nanosić przy pomocy urządzeń pianotwórczych. Spryskaną powierzchnię pozostawić do spenetrowania zanieczyszczenia na 10–15 minut. Następnie spłukać wodą.

Stosowanie preparatu w podwyższonej temperaturze podnosi skuteczność i szybkość mycia oraz pozwala na obniżenie stosowanych stężeń.


©2005-2022 Transvet oraz licencjodawcy - wszystkie prawa zastrzeżone
projekt i realizacja Jolibord Media