O firmie

Firma P.H.P.U. Transvet Sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Przedsiębiorstwo posiada status prawny spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Siedziba główna firmy mieści się w Kaliszu, a dział produkcji znajduje się w Doruchowie.

Wraz z naszymi klientami tworzyliśmy nowoczesne systemy zabezpieczeń epizootycznych, dostosowując działania produkcyjne do wymogów Unii Europejskiej. Jednocześnie, zdobyte doświadczenia zaowocowały rozwojem i inwestycjami w zakresie budowy zaplecza produkcyjnego. Dziś dysponujemy rozbudowanym laboratorium, nowoczesną linią technologiczną oraz znacznym parkiem maszynowym.

W 2007 roku centrum analiz i rozwoju przenieśliśmy do nowoczesnych pracowni funkcjonujących we Wrocławskim Parku Technologicznym. Pozwoliło to w działania chemiczne włączyć biotechnologię co zapewnia proekologiczny kierunek dla naszych produktów. Pierwszym efektem tego połączenia jest nowa gama produktów przeznaczonych do mycia instalacji membranowych zaznaczona zielonym liściem przy logo produktu.

W 2010 roku nasze prace badawcze zostały nagrodzone zdobyciem 5 miejsca w Wielkopolskim Konkursie Projektów Wdrożeniowych o Wysokiej Innowacyjności.


©2005-2021 Transvet oraz licencjodawcy - wszystkie prawa zastrzeżone
projekt i realizacja Jolibord Media